TWM10J5K6E
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TWM10J5K6E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 5.6K OHM 10W 5% RADIAL
Fitxak: TWM10J5K6E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
TWM10J5K6Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TWM10J5K6E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 5.6K OHM 10W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 112902 pcs Datuen fitxa TWM10J5K6E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Series TWM Erresistentzia 5.6 kOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak OHTWM10J5K6E
OHTWM10J5K6E-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 2.008" (51.00mm) Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5.6 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film