TUW5J3R9E
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TUW5J3R9E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 3.9 OHM 5W 5% AXIAL
Fitxak: TUW5J3R9E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
TUW5J3R9Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TUW5J3R9E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 3.9 OHM 5W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 233907 pcs Datuen fitxa TUW5J3R9E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (10.00mm x 9.00mm x 22.00mm)
Series TUW Erresistentzia 3.9 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak OHTUW5J3R9E
OHTUW5J3R9E-ND
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3.9 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound