TUW3JR27E
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TUW3JR27E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.27 OHM 3W 5% AXIAL
Fitxak: TUW3JR27E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
TUW3JR27Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TUW3JR27E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.27 OHM 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 323788 pcs Datuen fitxa TUW3JR27E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Series TUW Erresistentzia 270 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak OHTUW3JR27E
OHTUW3JR27E-ND
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 270 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound