TUW15J100E
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TUW15J100E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 100 OHM 15W 5% AXIAL
Fitxak: TUW15J100E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
140 pcs
  • Mezua
TUW15J100Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TUW15J100E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 100 OHM 15W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 116745 pcs Datuen fitxa TUW15J100E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.492" x 0.453" Rectangular x 1.929" L (12.50mm x 11.50mm x 49.00mm)
Series TUW Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 15W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak OHTUW15J100E
OHTUW15J100E-ND
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound