TUW10J100E
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TUW10J100E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 100 OHM 10W 5% AXIAL
Fitxak: TUW10J100E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
180 pcs
  • Mezua
TUW10J100Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TUW10J100E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 100 OHM 10W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 125125 pcs Datuen fitxa TUW10J100E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.929" L (10.00mm x 9.00mm x 49.00mm)
Series TUW Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak OHTUW10J100E
OHTUW10J100E-ND
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound