TUM3J6K8E
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TUM3J6K8E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 6.8K OHM 3W 5% AXIAL
Fitxak: TUM3J6K8E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
TUM3J6K8Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TUM3J6K8E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 6.8K OHM 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 322008 pcs Datuen fitxa TUM3J6K8E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Series TUM Erresistentzia 6.8 kOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak OHTUM3J6K8E
OHTUM3J6K8E-ND
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6.8 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film