TUM15J4K7E
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TUM15J4K7E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 4.7K OHM 15W 5% AXIAL
Fitxak: TUM15J4K7E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
180 pcs
  • Mezua
TUM15J4K7Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TUM15J4K7E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 4.7K OHM 15W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 103163 pcs Datuen fitxa TUM15J4K7E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.492" x 0.453" Rectangular x 1.929" L (12.50mm x 11.50mm x 49.00mm)
Series TUM Erresistentzia 4.7 kOhms
Energia (Watts) 15W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak OHTUM15J4K7E
OHTUM15J4K7E-ND
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.7 kOhms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film