TP810PW10R0JE
OhmiteOhmite
TP810PW10R0JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TP810PW10R0JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 10 OHM 10W 5% RADIAL
Fitxak: TP810PW10R0JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TP810PW10R0JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TP810PW10R0JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 10 OHM 10W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9649 pcs Datuen fitxa TP810PW10R0JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 1.000" L x 0.240" W (25.40mm x 6.10mm)
Series TP Erresistentzia 10 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.020" (25.91mm)
Ezaugarriak Non-Inductive, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TP810PW20R0JE
TP810PW20R0JE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 20 OHM 10W 5% RADIAL
Stockean: 8497 pcs
Deskarga: TP810PW20R0JE.pdf
RFQ
TP810PW50R0JE
TP810PW50R0JE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 50 OHM 10W 5% RADIAL