TN15P3K00FE
OhmiteOhmite
TN15P3K00FE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TN15P3K00FE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 3K OHM 15W 1% TO220
Fitxak: TN15P3K00FE.pdf
  • Mezua
TN15P3K00FEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TN15P3K00FE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 3K OHM 15W 1% TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4604 pcs Datuen fitxa TN15P3K00FE.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.181" W (10.00mm x 4.60mm)
Series TN Erresistentzia 3 kOhms
Energia (Watts) 15W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-2 Tenperatura operatiboa -
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.701" (17.80mm)
Ezaugarriak Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3 kOhms ±1% 15W Through Hole Resistor TO-220-2 Current Sense Thin Film Konposizio Thin Film