TKH45P150RFE-TR
OhmiteOhmite
TKH45P150RFE-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TKH45P150RFE-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena 45W THICK FILM RESISTOR TO252
Fitxak: TKH45P150RFE-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TKH45P150RFE-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TKH45P150RFE-TR fabrikatzailea Ohmite
deskribapena 45W THICK FILM RESISTOR TO252 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 72482 pcs Datuen fitxa TKH45P150RFE-TR.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-252 Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.323" W (12.00mm x 8.20mm)
Series TKH Erresistentzia 150 Ohms
Energia (Watts) 45W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua PFC10 (TO-126 SMT) Beste izenak TKH45P150RFETR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Ezaugarriak Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 150 Ohms ±1% 45W Chip Resistor PFC10 (TO-126 SMT) Pulse Withstanding Thick Film