TGHPV68R0KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TGHPV68R0KE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena SOT-227 600W 68 OHM
Fitxak: TGHPV68R0KE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
TGHPV68R0KEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TGHPV68R0KE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena SOT-227 600W 68 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1285 pcs Datuen fitxa TGHPV68R0KE.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.496" L x 0.984" W (38.00mm x 25.00mm) Series TGH600
Erresistentzia 68 Ohms Energia (Watts) 600W
Packaging Bulk Pakete / kasua SOT-227-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style M4 Threaded
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.480" (12.20mm)
Ezaugarriak Non-Inductive, Pulse Withstanding, RF, High Frequency Failure Rate -
Deskribapen zehatza 68 Ohms ±10% 600W Thick Film Chassis Mount Resistor Konposizio Thick Film