TGHMV2K50JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TGHMV2K50JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena 2K5 OHM 300 WATT SOT227 5% TF
Fitxak: 1.TGHMV2K50JE.pdf2.TGHMV2K50JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
TGHMV2K50JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TGHMV2K50JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena 2K5 OHM 300 WATT SOT227 5% TF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3590 pcs Datuen fitxa 1.TGHMV2K50JE.pdf2.TGHMV2K50JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.496" L x 0.984" W (38.00mm x 25.00mm) Series TGHM
Erresistentzia 2.5 kOhms Energia (Watts) 300W
Packaging - Pakete / kasua SOT-227-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Quick Connects, 0.228" (5.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.5 kOhms ±5% 300W Thick Film Chassis Mount Resistor Konposizio Thick Film