TGHLV100RJE
OhmiteOhmite
TGHLV100RJE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TGHLV100RJE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 100 OHM 5% 200W
Fitxak: TGHLV100RJE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
TGHLV100RJEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TGHLV100RJE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 100 OHM 5% 200W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2038 pcs Datuen fitxa TGHLV100RJE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.500" L x 0.980" W (38.10mm x 24.90mm) Series TGH
Erresistentzia 100 Ohms Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua SOT-227-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style M4 Threaded
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.483" (12.26mm)
Ezaugarriak Non-Inductive, Pulse Withstanding, RF, High Frequency Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±5% 200W Thick Film Chassis Mount Resistor Konposizio Thick Film