TFSE470RJE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TFSE470RJE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 470 OHM 1.5W 5% AXIAL
Fitxak: TFSE470RJE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
112 pcs
  • Mezua
TFSE470RJEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TFSE470RJE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 470 OHM 1.5W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13101 pcs Datuen fitxa TFSE470RJE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.413" x 0.035" Rectangular x 0.827" L (10.50mm x 0.90mm x 21.00mm)
Series TFS Erresistentzia 470 Ohms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak OHTFSE470RJE
OHTFSE470RJE-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Non-Inductive, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 470 Ohms ±5% 1.5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film