TFSD270RJE
OhmiteOhmite
TFSD270RJE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TFSD270RJE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 270 OHM 1W 5% AXIAL
Fitxak: TFSD270RJE.pdf
  • Mezua
TFSD270RJEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TFSD270RJE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 270 OHM 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17513 pcs Datuen fitxa TFSD270RJE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.315" x 0.035" Rectangular x 0.827" L (8.00mm x 0.90mm x 21.00mm)
Series TFS Erresistentzia 270 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 270 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film Konposizio Thick Film