TEH70P2K00JE
OhmiteOhmite
TEH70P2K00JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TEH70P2K00JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 2K OHM 70W 5% TO247
Fitxak: TEH70P2K00JE.pdf
  • Mezua
TEH70P2K00JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TEH70P2K00JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 2K OHM 70W 5% TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6078 pcs Datuen fitxa TEH70P2K00JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-247 Tamaina / dimentsioa 0.626" L x 0.200" W (15.90mm x 5.08mm)
Series TEH70 Erresistentzia 2 kOhms
Energia (Watts) 70W Packaging Bulk