TEH70M2K00JE
OhmiteOhmite
TEH70M2K00JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TEH70M2K00JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 2K OHM 70W 5% TO247
Fitxak: TEH70M2K00JE.pdf
  • Mezua
TEH70M2K00JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TEH70M2K00JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 2K OHM 70W 5% TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5289 pcs Datuen fitxa TEH70M2K00JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-247 Tamaina / dimentsioa 0.626" L x 0.200" W (15.90mm x 5.08mm)
Series TEH70 Erresistentzia 2 kOhms
Energia (Watts) 70W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-247-2 Tenperatura operatiboa -
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.830" (21.08mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2 kOhms ±5% 70W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Konposizio Thick Film