TEH100MR100JE
OhmiteOhmite
TEH100MR100JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TEH100MR100JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.1 OHM 100W 5% TO247
Fitxak: TEH100MR100JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
35 pcs
105 pcs
1015 pcs
  • Mezua
TEH100MR100JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TEH100MR100JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.1 OHM 100W 5% TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6650 pcs Datuen fitxa TEH100MR100JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea TO-247 Tamaina / dimentsioa 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Series TEH100 Erresistentzia 100 mOhms
Energia (Watts) 100W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-2 Tenperatura operatiboa -
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.825" (20.96mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 mOhms ±5% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film Konposizio Thick Film