TDH35P5K00J
OhmiteOhmite
TDH35P5K00J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TDH35P5K00J
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5K OHM 5% 35W DPAK
Fitxak: TDH35P5K00J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TDH35P5K00Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TDH35P5K00J fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 5K OHM 5% 35W DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4172 pcs Datuen fitxa TDH35P5K00J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea DPAK Tamaina / dimentsioa 0.398" L x 0.378" W (10.10mm x 9.60mm)
Series TDH35 Erresistentzia 5 kOhms
Energia (Watts) 35W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.185" (4.70mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 5 kOhms ±5% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film