TDH35P200RJE
OhmiteOhmite
TDH35P200RJE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TDH35P200RJE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 200 OHM 5% 35W DPAK
Fitxak: TDH35P200RJE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TDH35P200RJEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TDH35P200RJE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 200 OHM 5% 35W DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8391 pcs Datuen fitxa TDH35P200RJE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea DPAK Tamaina / dimentsioa 0.398" L x 0.378" W (10.10mm x 9.60mm)
Series TDH35 Erresistentzia 200 Ohms
Energia (Watts) 35W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.185" (4.70mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 200 Ohms ±5% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film