TCH35P470RJE
OhmiteOhmite
TCH35P470RJE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCH35P470RJE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 470 OHM 35W 5% TO220
Fitxak: TCH35P470RJE.pdf
  • Mezua
TCH35P470RJEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCH35P470RJE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 470 OHM 35W 5% TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12951 pcs Datuen fitxa TCH35P470RJE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Tamaina / dimentsioa 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
Series TCH Erresistentzia 470 Ohms
Energia (Watts) 35W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 470 Ohms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film