TCH35P39R0JE
OhmiteOhmite
TCH35P39R0JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCH35P39R0JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 39 OHM 35W 5% TO220
Fitxak: TCH35P39R0JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
240 pcs
  • Mezua
TCH35P39R0JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCH35P39R0JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 39 OHM 35W 5% TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19827 pcs Datuen fitxa TCH35P39R0JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Tamaina / dimentsioa 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
Series TCH Erresistentzia 39 Ohms
Energia (Watts) 35W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-2 Beste izenak OHTCH35P39R0JE
OHTCH35P39R0JE-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 39 Ohms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film