TBH25P100RJ
OhmiteOhmite
TBH25P100RJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TBH25P100RJ
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 100 OHM 25W 5% TO220
Fitxak: TBH25P100RJ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TBH25P100RJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TBH25P100RJ fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 100 OHM 25W 5% TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4929 pcs Datuen fitxa TBH25P100RJ.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Tamaina / dimentsioa 0.402" L x 0.187" W (10.20mm x 4.75mm)
Series TBH Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 25W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor TO-220-2 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Konposizio Thick Film