TAP600K200E
OhmiteOhmite
TAP600K200E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP600K200E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 200 OHM 10% 600W
Fitxak: TAP600K200E.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 599 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 599 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
TAP600K200Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP600K200E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 200 OHM 10% 600W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 599 pcs Datuen fitxa TAP600K200E.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm) Series TAP600
Erresistentzia 200 Ohms Energia (Watts) 600W
Packaging Bulk Pakete / kasua Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style M5 Threaded
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.280" (32.50mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 200 Ohms ±10% 600W Thick Film Chassis Mount Resistor Konposizio Thick Film