TAH20P5K10J
OhmiteOhmite
TAH20P5K10J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAH20P5K10J
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 5.1K OHM 20W 5% TO220
Fitxak: TAH20P5K10J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TAH20P5K10Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAH20P5K10J fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 5.1K OHM 20W 5% TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6677 pcs Datuen fitxa TAH20P5K10J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Tamaina / dimentsioa 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Series TAH Erresistentzia 5.1 kOhms
Energia (Watts) 20W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-2 Tenperatura operatiboa -
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.52mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 5.1 kOhms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film Konposizio Thick Film