TAH20P3K90JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAH20P3K90JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 3.9K OHM 20W 5% TO220
Fitxak: TAH20P3K90JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
TAH20P3K90JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAH20P3K90JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 3.9K OHM 20W 5% TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20238 pcs Datuen fitxa TAH20P3K90JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Tamaina / dimentsioa 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Series TAH Erresistentzia 3.9 kOhms
Energia (Watts) 20W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-2 Beste izenak OHTAH20P3K90JE
OHTAH20P3K90JE-ND
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.52mm) Ezaugarriak Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3.9 kOhms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film