TAH20P10R0JE
OhmiteOhmite
TAH20P10R0JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAH20P10R0JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 10 OHM 20W 5% TO220
Fitxak: TAH20P10R0JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TAH20P10R0JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAH20P10R0JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 10 OHM 20W 5% TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13618 pcs Datuen fitxa TAH20P10R0JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Tamaina / dimentsioa 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Series TAH Erresistentzia 10 Ohms
Energia (Watts) 20W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-2 Tenperatura operatiboa -
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.52mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TAH20P15R0JE
TAH20P15R0JE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 15 OHM 20W 5% TO220
Stockean: 14650 pcs
Deskarga: TAH20P15R0JE.pdf
RFQ
TAH20P1K00J
TAH20P1K00J
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 1K OHM 20W 5% TO220
Stockean: 3429 pcs
Deskarga: TAH20P1K00J.pdf
RFQ
TAH20P10R0J
TAH20P10R0J
deskribapena: RES 10 OHM 20W 5% TO220