TA810PW51R0JE
OhmiteOhmite
TA810PW51R0JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA810PW51R0JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 51 OHM 10W 5% RADIAL
Fitxak: TA810PW51R0JE.pdf
  • Mezua
TA810PW51R0JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA810PW51R0JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 51 OHM 10W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23403 pcs Datuen fitxa TA810PW51R0JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Powerchip® Tamaina / dimentsioa 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Series Power Chip® TA Erresistentzia 51 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.020" (25.91mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 51 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film Konposizio Thick Film