TA810PA1R50JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA810PA1R50JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 1.5 OHM 5% 10W POWERCHIP
Fitxak: TA810PA1R50JE.pdf
  • Mezua
TA810PA1R50JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA810PA1R50JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 1.5 OHM 5% 10W POWERCHIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4207 pcs Datuen fitxa TA810PA1R50JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Powerchip® Tamaina / dimentsioa 1.000" L x 0.100" W (25.40mm x 2.54mm)
Series Power Chip® TA Erresistentzia 1.5 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak Q11245532
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 4
Altuera - Eserita (Max) 1.020" (25.91mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.5 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film