TA305PA680RJ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA305PA680RJ
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 680 OHM 5W 5% RADIAL
Fitxak: TA305PA680RJ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TA305PA680RJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA305PA680RJ fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 680 OHM 5W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5793 pcs Datuen fitxa TA305PA680RJ.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Powerchip® Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Series Power Chip® TA Erresistentzia 680 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak OHTA305PA680RJ
OHTA305PA680RJ-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 1.020" (25.91mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 680 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film