TA305PA2R00J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA305PA2R00J
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 2 OHM 5W 5% RADIAL
Fitxak: TA305PA2R00J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TA305PA2R00Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA305PA2R00J fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 2 OHM 5W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6707 pcs Datuen fitxa TA305PA2R00J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Powerchip® Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Series Power Chip® TA Erresistentzia 2 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak OHTA305PA2R00J
OHTA305PA2R00J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 1.020" (25.91mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film