TA303PA680RJE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA303PA680RJE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 680 OHM 3W 5% RADIAL
Fitxak: TA303PA680RJE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
TA303PA680RJEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA303PA680RJE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 680 OHM 3W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48463 pcs Datuen fitxa TA303PA680RJE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Powerchip® Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Series Power Chip® TA Erresistentzia 680 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak OHTA303PA680RJE
OHTA303PA680RJE-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.620" (15.75mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 680 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film