TA303PA1R00J
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA303PA1R00J
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 1 OHM 3W 5% RADIAL
Fitxak: TA303PA1R00J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
TA303PA1R00Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA303PA1R00J fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 1 OHM 3W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 44830 pcs Datuen fitxa TA303PA1R00J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±450ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Powerchip® Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Series Power Chip® TA Erresistentzia 1 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak OHTA303PA1R00J
OHTA303PA1R00J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.620" (15.75mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film