TA2K0PH250RKE
OhmiteOhmite
TA2K0PH250RKE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA2K0PH250RKE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 250 OHM 10% 2000W
Fitxak: TA2K0PH250RKE.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 324 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 324 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
TA2K0PH250RKEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA2K0PH250RKE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 250 OHM 10% 2000W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 324 pcs Datuen fitxa TA2K0PH250RKE.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C