TA205PA50R0JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA205PA50R0JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 50 OHM 5W 5% RADIAL
Fitxak: TA205PA50R0JE.pdf
  • Mezua
TA205PA50R0JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA205PA50R0JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 50 OHM 5W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39837 pcs Datuen fitxa TA205PA50R0JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Powerchip® Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Series Power Chip® TA Erresistentzia 50 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak OHTA205PA50R0JE
OHTA205PA50R0JE-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 1.020" (25.91mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 50 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film