TA205PA39R0JE
OhmiteOhmite
TA205PA39R0JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA205PA39R0JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 39 OHM 5W 5% RADIAL
Fitxak: TA205PA39R0JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TA205PA39R0JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA205PA39R0JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 39 OHM 5W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28117 pcs Datuen fitxa TA205PA39R0JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Powerchip® Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Series Power Chip® TA Erresistentzia 39 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.020" (25.91mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 39 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film Konposizio Thick Film