TA203PA150RJE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA203PA150RJE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 150 OHM 3W 5% RADIAL
Fitxak: TA203PA150RJE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
TA203PA150RJEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA203PA150RJE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 150 OHM 3W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40329 pcs Datuen fitxa TA203PA150RJE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Powerchip® Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Series Power Chip® TA Erresistentzia 150 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak OHTA203PA150RJE
OHTA203PA150RJE-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.620" (15.75mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 150 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film