TA1K0PH4R00KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA1K0PH4R00KE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 4 OHM 10% 1000W
Fitxak: TA1K0PH4R00KE.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 505 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 505 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
TA1K0PH4R00KEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA1K0PH4R00KE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 4 OHM 10% 1000W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 505 pcs Datuen fitxa TA1K0PH4R00KE.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 3.000" L x 3.000" W (76.20mm x 76.20mm) Series TAP1000
Erresistentzia 4 Ohms Energia (Watts) 1000W
Packaging Bulk Pakete / kasua Box
Beste izenak OHTA1K0PH4R00KE
OHTA1K0PH4R00KE-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style #10-32 Threaded Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.548" (39.31mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4 Ohms ±10% 1000W Thick Film Chassis Mount Resistor