TA025PW510RJE
OhmiteOhmite
TA025PW510RJE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA025PW510RJE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 510 OHM 25W 5% RADIAL
Fitxak: TA025PW510RJE.pdf
  • Mezua
TA025PW510RJEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA025PW510RJE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 510 OHM 25W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13463 pcs Datuen fitxa TA025PW510RJE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Powerchip® Tamaina / dimentsioa 2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm)
Series Power Chip® TA Erresistentzia 510 Ohms
Energia (Watts) 25W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.189" (30.21mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 510 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor Radial Thick Film Konposizio Thick Film