SM204035003JE
OhmiteOhmite
SM204035003JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM204035003JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 500K OHM 2W 5% RADIAL
Fitxak: SM204035003JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SM204035003JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM204035003JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 500K OHM 2W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17131 pcs Datuen fitxa SM204035003JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.080" L x 0.100" W (27.43mm x 2.54mm)
Series Slim-Mox Erresistentzia 500 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak SM204035003JE-ND
SM204JE-500K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 110°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.590" (14.99mm) Ezaugarriak Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 500 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film