SM204031006JE
OhmiteOhmite
SM204031006JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM204031006JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 100M OHM 2W 5% RADIAL
Fitxak: SM204031006JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
SM204031006JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM204031006JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 100M OHM 2W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24114 pcs Datuen fitxa SM204031006JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.080" L x 0.100" W (27.43mm x 2.54mm)
Series Slim-Mox Erresistentzia 100 MOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak SM204031006JE-ND
SM204JE-100M
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 110°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.590" (14.99mm) Ezaugarriak Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 MOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film