RW3R5EA47R0JT
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW3R5EA47R0JT
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 47 OHM 5% 3.5W J LEAD
Fitxak: RW3R5EA47R0JT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
RW3R5EA47R0JTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW3R5EA47R0JT fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 47 OHM 5% 3.5W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5654 pcs Datuen fitxa RW3R5EA47R0JT.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Recessed Tamaina / dimentsioa 0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm)
Series RW Erresistentzia 47 Ohms
Energia (Watts) 3.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8127 J-Lead Beste izenak OHRW3R5EA47R0JT
OHRW3R5EA47R0JT-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.278" (7.06mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 47 Ohms ±5% 3.5W Chip Resistor 8127 J-Lead Current Sense Wirewound