RW3R0DBR050JET
OhmiteOhmite
RW3R0DBR050JET Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW3R0DBR050JET
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.05 OHM 5% 3W J LEAD
Fitxak: RW3R0DBR050JET.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RW3R0DBR050JETren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW3R0DBR050JET fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.05 OHM 5% 3W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60546 pcs Datuen fitxa RW3R0DBR050JET.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Recessed Tamaina / dimentsioa 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm)
Series RW Erresistentzia 50 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6327 J-Lead Beste izenak RW3R0DBR050JETR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.231" (5.87mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 50 mOhms ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense Wirewound
Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RW3R0DBR050JT
RW3R0DBR050JT
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES SMD 0.05 OHM 5% 3W J LEAD
Stockean: 36472 pcs
Deskarga: RW3R0DBR050JT.pdf
RFQ
RW3R0DBR100JET
RW3R0DBR100JET
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 0.1 OHM 5% 3W J LEAD
Stockean: 51348 pcs
Deskarga: RW3R0DBR100JET.pdf
RFQ
RW3R0DBR050J
RW3R0DBR050J
deskribapena: RES 0.05 OHM 5% 3W J LEAD
Deskarga: RW3R0DBR050J.pdf
RW3R0DBR050JE
RW3R0DBR050JE