RW3R0DB24R0JE
OhmiteOhmite
RW3R0DB24R0JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW3R0DB24R0JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 24 OHM 5% 3W J LEAD
Fitxak: RW3R0DB24R0JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RW3R0DB24R0JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW3R0DB24R0JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 24 OHM 5% 3W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22471 pcs Datuen fitxa RW3R0DB24R0JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Recessed Tamaina / dimentsioa 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm)
Series RW Erresistentzia 24 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua 6327 J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.231" (5.87mm)
Ezaugarriak Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 24 Ohms ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RW3R0DB24R0J
RW3R0DB24R0J
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES SMD 24 OHM 5% 3W J LEAD