RW2S0DAR050JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW2S0DAR050JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.05 OHM 5% 2W J LEAD
Fitxak: RW2S0DAR050JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
RW2S0DAR050JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW2S0DAR050JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.05 OHM 5% 2W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48478 pcs Datuen fitxa RW2S0DAR050JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Pedestal Tamaina / dimentsioa 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
Series RW Erresistentzia 50 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua 4524 J-Lead Beste izenak OHRW2S0DAR050JE
OHRW2S0DAR050JE-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.231" (5.87mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 50 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound