RW2S0DAR010JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW2S0DAR010JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.01 OHM 5% 2W J LEAD
Fitxak: RW2S0DAR010JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
RW2S0DAR010JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW2S0DAR010JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.01 OHM 5% 2W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40248 pcs Datuen fitxa RW2S0DAR010JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Pedestal Tamaina / dimentsioa 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
Series RW Erresistentzia 10 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua 4524 J-Lead Beste izenak OHRW2S0DAR010JE
OHRW2S0DAR010JE-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.231" (5.87mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound
Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RW2S0DAR010FET
RW2S0DAR010FET
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 0.01 OHM 1% 2W J LEAD
Stockean: 69957 pcs
Deskarga: RW2S0DAR010FET.pdf
RFQ
RW2S0DAR010JET
RW2S0DAR010JET
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 0.01 OHM 5% 2W J LEAD