RW2S0DA10R0JET
OhmiteOhmite
RW2S0DA10R0JET Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW2S0DA10R0JET
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10 OHM 5% 2W J LEAD
Fitxak: RW2S0DA10R0JET.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RW2S0DA10R0JETren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW2S0DA10R0JET fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 10 OHM 5% 2W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55815 pcs Datuen fitxa RW2S0DA10R0JET.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Pedestal Tamaina / dimentsioa 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
Series RW Erresistentzia 10 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4524 J-Lead Beste izenak RW2S0DA10R0JETR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.231" (5.87mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound