RW2S0CBR470JT
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW2S0CBR470JT
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.47 OHM 5% 2W J LEAD
Fitxak: RW2S0CBR470JT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
RW2S0CBR470JTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW2S0CBR470JT fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.47 OHM 5% 2W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6425 pcs Datuen fitxa RW2S0CBR470JT.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±90ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Pedestal Tamaina / dimentsioa 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Series RW Erresistentzia 470 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4122 J-Lead Beste izenak OHRW2S0CBR470JT
OHRW2S0CBR470JT-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.227" (5.77mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 470 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound