RW2R0DAR050JE
OhmiteOhmite
RW2R0DAR050JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW2R0DAR050JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.05 OHM 5% 2W J LEAD
Fitxak: RW2R0DAR050JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
RW2R0DAR050JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW2R0DAR050JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.05 OHM 5% 2W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42237 pcs Datuen fitxa RW2R0DAR050JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Recessed Tamaina / dimentsioa 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
Series RW Erresistentzia 50 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua 4524 J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.231" (5.87mm)
Ezaugarriak Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 50 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RW2R0DAR100JET
RW2R0DAR100JET
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 0.1 OHM 5% 2W J LEAD
Stockean: 58507 pcs
Deskarga: RW2R0DAR100JET.pdf
RFQ
RW2R0DAR100J
RW2R0DAR100J
fabrikatzaileak: Ohmite
Stockean: 21169 pcs
Deskarga: RW2R0DAR100J.pdf
RFQ
RW2R0DAR050J
RW2R0DAR050J
deskribapena: RES 0.05 OHM 5% 2W J LEAD