RW2R0CBR010JET
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW2R0CBR010JET
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.01 OHM 5% 2W J LEAD
Fitxak: RW2R0CBR010JET.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RW2R0CBR010JETren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW2R0CBR010JET fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.01 OHM 5% 2W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 86097 pcs Datuen fitxa RW2R0CBR010JET.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Pedestal Tamaina / dimentsioa 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Series RW Erresistentzia 10 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4122 J-Lead Beste izenak OHRW2R0CBR010JET
OHRW2R0CBR010JET-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.227" (5.77mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound